All Products
Keywords [ integrated anti drone detection system ] match 24 Products.
Low Frequency 1-2km Dji Fpv Signal Detection Device Upgraded 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Durable Anti-Drone
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Dimension: | L*W*H(185mm*80mm*33mm) |
High Power 2KM Range 8 Band Drone Signal Jammer with 15dBi Gain Antenna Anti Drone Gun
| Delivery Time: | 5-8 days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 500 |
3km Detection Range Anti Drone Device with 1KM Jamming Range and 360° Omnidirectional Detection
| Delivery Time: | 5-8 days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 1000 |
Anti Drone Device with 1KM Range and GPS GNSS Spoofing for 3KM Detection
| Payment Terms: | T/T |
|---|---|
| Supply Ability: | 100 |
| : |
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Name: | Fixed Drone Detection And Location With Automatic |
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range
| Application: | Anti-drone, 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Omni Disruption Range: | 1 - 3km, According To Signal Density Of Mobile Net |
Stationary Drone Detection System with 360° Scouting Angle 30Mhz-6Ghz Detection Frequencies and 10KM Radius for Anti-Drone Security
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Product Name: | Stationary Drone Detection System |
Long-Range 5km D2 UAV Detection System with Frequency Customization 100-6000MHz and 1-5km Detection Range Drone Jamming Device
| Application: | Anti-drone, Drone Detection |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Frequency Customization: | 100-6000MHz |
UND-LAS Series Phased Array Radar with 360° Azimuth Coverage and 10.0km Drone Detection Range for All-Weather UAV Security
| Type: | Signal Detector |
|---|---|
| Application: | Safety Protection |
| Feature: | Durable |

