All Products
80W GaN 700-6000Mhz Anti Drone Module FPV UAV RF Wireless Signal Amplifier Dron Defense System for Safety Protection
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Name: | Anti FPV Module RF Power Amplifier |
| Frequency: | 700-6000MHz |
Wideband Direct Digital Synthesis Power Amplifier Module 100-6000MHz Wireless & RF Signal Source for Drones
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Application: | Anti-drone |
| Working Frequency: | 100-6000MHz |
100W 300-1500MHz High Efficiency RF Wide-band Anti-drone Module Signal Amplifier Signal Source 12-36V External Heat-sink
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Application: | Anti-drone |
| Working Frequency: | 300-1500MHz |
4-6 Channel Navigation Spoofing Module GPS/GLONASS/BDS/Galileo Wireless & RF Navigation Signal Source
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Application: | Anti-drone |
| Working Frequency: | 1500-2500MHz |
Customized 100W LDMOS Lora Anti-FPV Amplifier Power Module 720-1020MHz RF Unit for Defense System
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Product Name: | LDMOS LORA Module |
| Frequency: | 720-1020mhz |
Omni Drone Detector Backpack Multi-Band 400-6000MHz FPV Detection for DJI Drones up to 10 KM Security & Protection Product
| Application: | Safety Protection |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Type: | Signal Detector |
7km Wireless Drone Detector with Pilot Positioning Equipment Detection Spectrum Direction Finder for UAV Security & Protection
| Application: | Safety Protection |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Type: | Signal Detector |
Long Range 1-10km UAV Drone Detection Security Signal Detector 360 Degree Omnidirectional Drone Locator
| Application: | Safety Protection |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Type: | Signal Detector |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius: | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
Portable 1-3km DJI Omni Handheld FPV Signal Drone Detector Anti-Drone System for Security & Protection
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable, Durable |
| Product Name: | Uav Drone Detector |

