All Products
Keywords [ optimal imaging performance infrared lens ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "optimal imaging performance infrared lens" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
GS-30C Phased Array Radar with 3km Vehicle Detection 1.5km Pedestrian Detection and ≥90° Azimuth Coverage for Ground Security
| Application | safety protection, anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | signal detector, security protection products |
| Security and protection | Ground Security |
Portable FPV Drone Detector with 2km Range and 70-6200MHz Frequency for Drone Swarm Detection
| Application | anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Function | Drone detection and FPV Screen Capture |
| Frequency Range | 70-6200MHz |
Customized 5.2GHz 50W GaN RF Module 5150-5350MHz Anti-FPV Defense System Power Amplifier
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 1.2GHz |
| Working voltage | DC 24-32V |

