All Products
Keywords [ 20 band anti drone system ] match 39 Products.
700-1000MHz 50W Broadband Power RF GaN Module Anti Drone and FPV Signal Module Wireless & RF Modules
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 50W |
| Frequency: | 720-1020 MHz |
100W RF Module LDMOS Amplifier with DC 24-28V Working Voltage Compact 125x60x20mm Size Lightweight 248g for Anti-Drone Systems
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 100W |
| Frequency: | 700-1000mhz |
1100-1500 MHz 100W RF Amplifier Module with 28V Working Voltage and 8-10A Current for Anti-Drone Systems
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 100W |
| Frequency Range: | 1100-1500 MHz |
250-400MHz 100W GaN Digital Lora Amplifier Module 3 Counter FPV Anti Drone System for Anti FPV System
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 50W |
| Frequency: | 720-1020 MHz |
100W GaN Lora 700-1020Mhz Digital Signal RF Module Broadband Wide Anti-Drone FPV UAV Amplifier for Defense System
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 50W |
| Frequency: | 720-1020 MHz |
High Power 2000W Durable 10 Band Drone Jamming Device UAV Jammer for Anti-Drone Security
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Net Weight:: | Packing Weight:80KG |
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Name: | Fixed Drone Detection And Location With Automatic |
200W High Power Multi-Band Manpack Drone Jamming Device with 20AH Battery Backup and 5PCS Antennas
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Battery Backup Capacity: | 20AH/+29.2VDC |
Portable UAV Detection Device with 1-2km Direction Finding 900MHz 5.2GHz Anti-Drone Security Protection
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Frequency: | 2.4GHz 5.8GHz |
Customized 1.2GHz LDMOS RF Module 50W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1170-1280Mhz Wireless & RF Modules
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 50W |
| Frequency: | 1170-1280Mhz |

