All Products
Keywords [ 20 band anti drone system ] match 39 Products.
Portable Omnidirectional Full-Band UAV Detector 2.4GHz 5.8GHz Security Protection for Indoor/Outdoor Use
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Dimension: | L*W*H(185mm*80mm*33mm) |
Upgraded 1-3km Low Frequency DJI FPV Signal Detection Device 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Security Drone Detector
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Dimension: | L*W*H(185mm*80mm*33mm) |
Full-Band Mobile Airspace Security Solution Handheld Drone Detector 0~5km Range >30 Drones Tracking for UAV/FPV/DJI
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius: | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range
| Application: | Anti-drone, 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Omni Disruption Range: | 1 - 3km, According To Signal Density Of Mobile Net |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius: | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
High Power 400W Omni 20-6500MHz Vehicle-Mounted Drone Jammer with 700W-1200W Total Output Power
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Net Weight:: | Packing Weight:40KG |
2100-2800mhz 50W High-Efficiency GaN Modulation for FPV Drone Built-In RF Module for UAV Shielding 50W Wireless RF Modules
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Frequency Range: | 200-300mhz |
| Output Power: | 50W |
1000W Wireless RCIED Jammer with Anti Explosion for Military and VIP Protection
| Payment Terms: | T/T |
|---|---|
| Supply Ability: | 1000 |
| : |
Long-Range 5km Anti-Fiber Optic Drone with Integrated Guidance and Search Radar Subsystem Security & Protection Product
| Application: | Safety Protection |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Type: | Signal Detector |

