All Products
Keywords [ 20 band anti drone system ] match 39 Products.
Vehicle Mounted 20 Band High Power Anti-Drone System with 2km Range and 700W-1200W Output
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Net Weight:: | Packing Weight:80KG |
UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Type: | Security Protection Products |
Dual-Band 30W Anti-Drone FPV Module Customizable 400MHz 700MHz 900MHz GPS & 2.4G Wireless & RF Counter Frequency
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 30W |
| Product Size: | 117*40*18mm |
Portable 8-band Interference Drone Jamming Device with 10KM Radius and 360° Scouting Angle
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Product Name: | Stationary Drone Detection System |
Low Frequency 1-2km Dji Fpv Signal Detection Device Upgraded 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Durable Anti-Drone
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable |
| Dimension: | L*W*H(185mm*80mm*33mm) |
Portable 1-3km DJI Omni Handheld FPV Signal Drone Detector Anti-Drone System for Security & Protection
| Application: | Anti-drone |
|---|---|
| Feature: | Durable, Durable |
| Product Name: | Uav Drone Detector |
Durable Metal Lora Anti-Drone Module with FPV Counter Device for UAV Suppression System
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Output Power: | 50W |
| Frequency: | 1170-1280Mhz |
50W 2100-2700MHz GaN Anti-Drone RF Module Compact FPV Counter Device with 24-28V Operating Voltage
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Name: | Anti FPV Module RF Power Amplifier |
| Frequency: | 2100-2700Mhz |
Lora LDMOS RF Module 3000-6000MHZ 24-28V Anti Drone Module with -40℃ to +80℃ Operating Range
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Application: | Anti Drone Module |
| Product Size: | 100*58*13mm |
3-6GHz 30W Anti-Drone Signal Module Wide Bandwidth 5G WiFi Power Amplifier U-PA-36G UND
| Type: | RF Module |
|---|---|
| Application: | Anti Drone Module |
| Product Size: | 100*58*13mm |

